Orzech promocje

Maksiu potrzebuje pilnej operacji, jego mama prosi o pomoc

Jakiś czas temu pisalismy o 3-letnim Maksiu, który potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację nóżek. Teraz chłopiec jest już po wizycie u specjalisty w Wiedniu. Wymagana jest pilna kosztowna operacja.

O historii chłopca pisaliśmy TUTAJ. Poniżej prośba mamy Maksia.

Nazywam się Katarzyna Kocan, jestem mamą czwórki dzieci – w tym trzyletnich bliźniaków. Ciążę bliźniaczą spędziłam w szpitalu, ponieważ moja córeczka była bardzo malutka i wymagała stałej kontroli. Synek, Maksio, wydawał się zdrowy, dlatego ogromnym szokiem była dla mnie informacja o jego chorych stópkach… 20 marca 2021 roku był najszczęśliwszym dniem mojego życia, bo w końcu zobaczyłam moje dwa cuda. Gdy po raz pierwszy ujrzałam Maksia, zauważyłam, że jego nóżki nie wyglądają tak, jak powinny.

Lekarze powiedzieli mi, że ma dwie stópki końsko-szpotawe. Byłam przerażona i pełna lęku o przyszłość mojego synka. Już w trzeciej dobie życia Maksio miał założone gipsy – nosił je przez dziewięć tygodni. Po zdjęciu gipsów niezbędne było założenie specjalistycznych szyn. 22 lutego 2022 roku synek przeszedł operację wydłużenia ścięgien Achillesa metodą Strayera, a potem kolejne trzy tygodnie musiał spędzić z nóżkami w gipsach. To był trudny czas pełen bólu, płaczu i nieprzespanych nocy…

Obecnie Maksio codziennie uczęszcza na rehabilitację, jednak od miesiąca zaczął się coraz częściej przewracać i potykać. Zaczęłam szukać pomocy i trafiłam na specjalistę z Wiednia. Po przesłaniu filmików lekarz zalecił natychmiastową wizytę, ponieważ nóżki Maksia wracają do stanu sprzed operacji! Koszty związane z leczeniem, wizytami i szynami są ogromne.

Do tej pory radziliśmy sobie, ale po raz pierwszy doszliśmy do ściany. Ze względu na niepełnosprawność synka, muszę być z nim w domu, a pracować może tylko mąż… Bardzo prosimy o pomoc dla naszego synka. Marzymy, by Maksio mógł być sprawny jak jego siostra! Każda wpłata to krok w stronę spełnienia tego marzenia!

Lekarz we Wiedniu stwierdził że naszemu Synkowi z miesiąca na miesiąc będzie się pogarszało a tym samym gorzej chodziło. Wyznaczy nam pilny termin operacji na 10 Sierpnia 2024roku.

Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty: PKO Bank Polski PL 65 1020 4405 0000 2002 0585 3728 IBAN Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Z wyrazami szacunku, Katarzyna Kocan, mama Maksia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x