Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Mimo upału akcję wsparło wielu ludzi o dobrych sercach – za nami Piknik Charytatywny

W sobotę 29 czerwca na Stadionie Miejskim w Ropczycach odbył się Charytatywny Piknik IPA – Mundurowi Pomagają Dzieciom. Mimo upału, na stadionie pojawiło się wielu ludzi o dobrych sercach.

W trakcie Charytatywnego Pikniku zbierano środki na operację serduszka cztero-miesięcznego Krzysia.Udało się zebrać ponad 8 tyś zł.

Było sporo atrakcji dla tych małych jak i większych. Darmowe dmuchane zjeżdżalnie, dużo słodyczy, napojów, wspaniałe występy artystyczne oraz pokaz zabytkowych pojazdów.

Mundurowi z policji i straży również zaprezentowali służbowe pojazdy. Ropczyccy funkcjonariusze pokazali policyjne motocykle, używane na co dzień przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego ropczyckiej komendy. Zaprezentowano również sprzęt policyjny, którym policjanci posługują się w trakcie codziennej służby. Najmłodsi mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z policjantami na koniach z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Strażacy z okolicznych jednostek zaprezntowali wozy strażackie i wyposażenie.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejny piknik 1 września 2024. Więcej szczegółów bliżej wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x