SportWiadomości

Piłkarka z Czarnej Sędziszowskiej podbiła PGE Narodowy

12-letnia Aleksandra Sędłak, piłkarka z Czarnej Sędziszowskiej, ma już na swoim koncie spory sukces.

Aleksandra i jej koleżanki z drużyny JG Smart Krosno w kategorii U-13 przeszły przez lokalne i wojewódzkie eliminacje, by dotrzeć, aż na PGE Narodowy w Warszawie. 19 listopada właśnie tam odbył się wielki finał turnieju Z Orlika Na Stadion, w którym zmierzyły się ze sobą najmłodsze sportowe talenty z całej Polski. Zawodniczki z JG Smart Krosno zdobyły I miejsce.

17 grudnia br. podczas spotkania w sędziszowskim Ratuszu burmistrz Bogusław Kmieć pogratulował jej wysokiego osiągnięcia.

zdjęcia Sędziszów Małopolski – serwis miejski

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x