Zderzenie na łuku drogi w Sędziszowie Młp. 14-letni rowerzysta trafił do szpitala
Do wypadku drogowego doszło w sobotnie popołudnie, 26 lipca, w Sędziszowie Małopolskim. Około godziny 17:10, na łuku jednej z lokalnych dróg (ul. Rolnicza), doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Audi i 14-letniego rowerzysty.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia, nastolatek, jadąc rowerem po mokrej nawierzchni, stracił panowanie nad jednośladem. W efekcie uderzył w nadjeżdżające z przeciwnego kierunku Audi, którym kierował 29-letni mężczyzna.
Ranny chłopiec został przetransportowany do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.
Z uwagi na letnią aurę i coraz częstsze opady deszczu, apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności — zwłaszcza na śliskiej nawierzchni i w rejonie zakrętów.


