Na sygnale

Potrącił 65-letnią pieszą na przejściu

Dzisiaj, około godz. 10 w Sędziszowie Małopolskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej i samochodu osobowego.

Jak przekazała Oficer Prasowy KPP Ropczyce: Kierujący oplem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 65-letnia kobietę. Na miejscu interweniował ZRM. Finalnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawcę ukarano mandatem.

zdjęcia OSP Sędziszów Młp.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x