Na sygnaleWiadomości

Sprawca ukarany mandatem

W sobotę 6 września, około godz. 8. w Wielopolu Skrzyńskim doszło do kolizji pojazdu iveco i opla.

Kierujący iveco nie ustąpił pierwszeństwa kierującej oplem w wyniku czego pojazdy zderzyły się. Sprawcę ukarano mandatem. – przekazała oficer Prasowy KPP Ropczyce.

zdjęcie OSP Brzeziny

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x