Wiadomości

Piękna choinka stanęła w sanktuarium

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim zakończono wnoszenie i pionowanie imponującej, świątecznej choinki.

Drzewko, które zachwyca swoimi rozmiarami i urodą, zajęło już swoje miejsce, wprowadzając do wnętrza świątyni wyjątkowy, bożonarodzeniowy klimat. Od teraz choinka będzie towarzyszyć wiernym podczas modlitwy i Świąt Bożego Narodzenia.

zdjęcia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x