Wiadomości

Fragment elewacji budynku spadł na samochód

Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do niecodziennej sytuacji. Z budynku odpadł fragment elewacji, który spadł na samochód.

Oficer prasowy KPP Ropczyce potwierdziła, że ,,Funkcjonariusze ropczyckiej komendy, po godz. 11, otrzymali informacje o uszkodzeniu pojazdu przez oderwany element pochodzący z elewacji budynku. Do zdarzenia miało dojść na ul. Jana Pawła II w Sedziszowie Małopolskim. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili tą interwencję. Prowadzone są w tej sprawie czynności.

W akcji udział brała Policja oraz KP PSP Ropczyce i OSP Sędziszów Małopolski, a także nadzór budowlany.

zdjęcia OSP Sędziszów Małopolski

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x