Na sygnaleWiadomości

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym

W sobotę, 25 kwietnia po godz. 10. w Sędziszowie Młp. miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Dokładnie na na ul. Rzeszowskiej (skrzyżowanie z ul. Wesołą) doszło do kolizji samochodu ciężarowego z osobową Toyota.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca Toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu Mercedesowi, wskutek czego doszło do zderzenia. Kierujący byli trzeźwi, sprawczyni została ukarana mandatem karnym. – przekazała oficer prasowy KPP Ropczyce.

zdjęcia OSP Sędziszów Małopolski

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x