Na sygnaleWiadomości

Kolizja w centrum Sędziszowa Małopolskiego

26 maja przed godz. 17. w Sędziszowie Młp. na ul. 3-go Maja doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca pojazdem Fiat nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego Opla, wskutek czego doszło do kolizji. Na miejscu sprawczyni została ukarana mandatem karnym.– przekazała oficer prasowy KPP Ropczyce.

zdj OSP Sędziszów Małopolski

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x