Wiadomości

Podpisano umowę na budowę chodnika w Iwierzycach

W miejscowości Iwierzyce w najbliższych miesiącach realizowana będzie inwestycja związana z budową nowego chodnika przy drodze powiatowej nr 1337R Sędziszów Małopolski – Bystrzyca – Wielopole Skrzyńskie.

W ramach zadania powstanie 329 metrów nowego chodnika. Inwestycja obejmie również przebudowę odwodnienia drogi, modernizację zjazdów, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wzmocnienie istniejącego chodnika na odcinku 250 metrów.

13 maja w Urzędzie Gminy w Iwierzycach podpisano umowę z wykonawcą. Wartość inwestycji wynosi 725 500,68 zł. Zadanie zostało zaplanowane do realizacji przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski we współpracy z Gminą Iwierzyce. Budowa obejmie ostatni brakujący odcinek chodnika w tej miejscowości, przy drodze o dużym natężeniu ruchu.

zdjęcia Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x