Policjant z KPP Ropczyce na podium IPA Games
Post. Dominik Siwiec z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zajął 3. miejsce w kategorii M20 na dystansie 5 kilometrów podczas prestiżowych zawodów IPA Games we Wrocławiu. W rywalizacji uczestniczyło około 150 zawodników, a poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki.
Ropczycki policjant przez cały bieg utrzymywał się w ścisłej czołówce, pokazując świetne przygotowanie, wytrzymałość i sportowy charakter. Sukces funkcjonariusza jest efektem regularnych treningów i wielomiesięcznych przygotowań.
Osiągnięcie post. Dominika Siwca to powód do dumy dla KPP Ropczyce oraz lokalnej społeczności.


zdjęcia KPP Ropczyce


