Na sygnaleWiadomości

Pożar w lesie w miejscowości Ruda

27 maja o godz. 13:26 strażacy zostali zadysponowani do pożaru lasu w miejscowości Ruda.

Ogień objął stertę gałęzi i zaczął rozprzestrzeniać się na pobliski las. Działania strażakow polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przy użyciu tłumic i spalinowego opryskiwacza plecakowego. Po ugaszeniu pożaru sprawdzono i dogaszono zarzewia ognia.

W akcji udział brały jednostki JRG Ropczyce, OSP Ruda, OSP Boreczek oraz Policja.

zdjęcia OSP Ruda i OSP Boreczek

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x