Wiadomości

Pustaki leżały na rondzie

Dziś w Sędziszowie Małopolskim służby zostały wezwane, ponieważ na jezdni lezała paleta z pustakami.

Mł. asp. A. Olszowy-Szydło przekazała, że dzisiaj przed godz. 9 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że na ul. Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim, na jezdni ma znajdować się paleta, która najprawdopodobniej spadła ze skrzyni ładunkowej pojazdu.

Na miejscu policjanci potwierdzili interwencję. Mundurowi ustalili, że pustaki spadły na jezdnię w wyniku nieprawidłowo zabezpieczonego ładunku w pojeździe Iveco. Kierujący został pouczony. Droga została uprzątnięta.– dodała oficer prasowy KPP Ropczyce.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x