Na sygnaleWiadomości

Samochód wylądował na boku

Wczoraj, około godz. 8:30 doszło do zdarzenia drogowego w Łączkach Kucharksich.

Dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodów marki Toyota i Volkswagen, do jakiego miało dojść w Łączkach Kucharskich.

,,Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że do zderzenia doszło podczas manewru wymijania. Na szczęście, w związku z kolizją nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci na miejscu uznali, że zarówno jeden jak i drugi kierowca przyczynił się do zdarzenia. Zostali pouczeni.” – przekazała mł. asp. A. Olszowy-Szydło oficer prasowy KPP Ropczyce.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x