RekreacjaWiadomości

Sukces tancerzy zespołu Blues z Sędziszowa Małopolskiego

Tancerze zespołu Blues działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim odnieśli sukces podczas ogólnopolskiego Holiday Dance Festival w Krakowie. Reprezentanci sędziszowskiego zespołu wrócili z zawodów z miejscami na podium w różnych kategoriach tanecznych.

Grupa B zajęła 2. miejsce za choreografię „Taniec w Ciemnościach” w kategorii Inne Formy ST Formacje 16–29 lat Średniozaawansowane.

3 miejsce zdobyła grupa reprezentacyjna za układ „Zawirowani w Tańcu” w kategorii Inne Formy ST Mini Formacje 16–29 lat Open.

W festiwalu uczestniczyli tancerze i soliści z różnych regionów Polski. Zespół Blues działa pod kierunkiem choreograf Edyty Winkowskiej. Udział w wydarzeniu był dla młodych artystów okazją do zdobycia kolejnych doświadczeń scenicznych oraz zaprezentowania swoich umiejętności na ogólnopolskiej scenie tanecznej.

zdjęcia TV Sędziszów Małopolski

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x