Wypadek w Ropczycach na ul. Wyszyńskiego
W sobotę 30 maja, około 17. 20 w Ropczycach, na ul. Wyszyńskiego doszło do zdarzenia drogowego.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki citroen. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący citroenem. Kierujący trzeźwi, czynności prowadzi KPP w Ropczycach.– przekazał zastępca rzecznika prasowego KPP w Ropczycach.

zdjęcie OSP Ropczyce-Śródmieście


