Bez kategoriiRekreacjaWiadomości

Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY  „Z SERCA REGIONU – SMAKI PODKARPACKIE I TRADYCJE LUDOWE”

Stowarzyszenie Kobiet Gminy Ropczyce przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Ropczycach serdecznie zaprasza całe rodziny, mieszkańców oraz gości na PIKNIK RODZINNY  „Z SERCA REGIONU – SMAKI PODKARPACKIE I TRADYCJE LUDOWE”.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

Data: 7 czerwca 2026 r.
Miejsce: Stadion Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Ropczycach

W programie wydarzenia m.in.:

  •   konkurs kulinarny „Na najlepszą potrawę podkarpacką”,
  •   konkurs „Najlepszy sernik Podkarpacia”,
  •  konkursy sportowe i rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  •  konkursy wiedzy turystycznej o Podkarpaciu,
  •  występy artystyczne i prezentacje tradycji ludowych,
  •  atrakcje i animacje dla dzieci,
  •  degustacje regionalnych potraw i produktów lokalnych,
  •  stoisko z gadżetami promującymi Województwo Podkarpackie.
  • pokazy akrobatyki, karate i strażackie.

Na uczestników konkursu czekają ciekawe nagrody.

Piknik będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji mieszkańców oraz promocji bogactwa kulinarnego, turystycznego i kulturowego regionu.

Celem wydarzenia jest budowanie tożsamości regionalnej, wspieranie lokalnych producentów oraz popularyzacja tradycji kulinarnych wśród mieszkańców i turystów.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania i odkrywania smaków podkarpackich oraz tradycji ludowych z serca Podkarpacia.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x