Oferta pracy – MAGAZYNIER

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Twoje zadania:

  • bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
  • odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • rozładunek i załadunek towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie towaru
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej w formie papierowej i elektronicznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie
  • gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych
  • uczciwość, dokładność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej

 Oferujemy:

  • pracę w polskiej, stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe – wynagrodzenie podstawowe, premia frekwencyjna, premie uznaniowe za zaangażowanie w projekty (także dla pracowników produkcyjnych)
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego – dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne 2x w roku, organizacja imprez, prezenty na koniec roku
  • karnety na basen i siłownię
  • opieka medyczna LUXMED
  • codzienne dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smartlunch
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia i kursy specjalistyczne (w tym językowe)
  • dofinansowanie nauki oraz możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • wsparcie sportowych pasji
  • niezbędne narzędzia pracy wymagane na stanowisku

AUTOPART SA
ul. Kwiatkowskiego 2a, 39-300 Mielec
rekrutacja@autopart.pl

Przed wysłaniem aplikacji zapoznaj się z klauzulą o przetwarzaniu Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego: klauzula informacyjna.