Oferta pracy – PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A.

Jesteśmy firmą produkującą wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe
i glinokrzemianowe,
które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie innych prac okołoprodukcyjnych
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym mile widziane
  • znajomość obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych
  • mile widziane uprawnienia: na kierowanie wózkami, obsługę suwnic, żurawi, uprawnienia spawalnicze

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę – pierwsza umowa na okres próbny
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień
  • bogaty pakiet socjalny:
    dofinansowanie do posiłków,
    wakacje pod gruszą,
    karta Multisport,
    bilety na wybrane imprezy kulturalne,
    preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
    dofinansowanie do nauki,
    dofinansowanie do kolonii dla dzieci,
    integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne i inne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji-CV w formie elektronicznej na adres: hr@ropczyce.com.pl lub bezpośrednio u Pracodawcy: Ropczyce, ul. Przemysłowa 1.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby składające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.