Oferta pracy TEREZ – Pracownik Wsparcia Produkcji

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. jest producentem zaawansowanych tworzyw
konstrukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, sprzętu elektrycznego
i elektronicznego.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Pracownik Wsparcia Produkcji
(Miejsce pracy: Głogów Małopolski/Rogoźnica)

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie czystości na hali produkcyjnej i terenie przylegającym do hal
  • codzienna, ścisła współpraca pod kątem porządku i utrzymania czystości w wyznaczonych strefach
  • dbałość o sprzęt czyszczący
  • pomoc w utrzymywaniu czystości instalacji odciągowej
  • pomoc w przygotowaniu osprzętu do pracy
  • współpraca w zakresie wywozu odpadów
  • współpraca przy uzupełnianiu dokumentacji związanej z wywozem odpadów
  • aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych pomysłów usprawniających pracę działu

Nasze wymagania:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowewykształcenie średnie techniczne)
  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
  • wykształcenie zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne)
  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • samodzielność, operatywność i odpowiedzialność w pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń, doceniający zaangażowanie i posiadane kwalifikacje
  • środowisko pracy otwarte na potrzeby pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej firmy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty Multisport, prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy:

rekrutacja@terez.pl

www.terez.pl