Przedstawiciele Gminy Ostrów z wizytą w Rewalu. W planach współpraca partnerska
W piątek, 20 marca 2026 roku, przedstawiciele Gminy Ostrów uczestniczyli w spotkaniu roboczym w Gminie Rewal. W wydarzeniu wzięli udział
Czytaj więcejW piątek, 20 marca 2026 roku, przedstawiciele Gminy Ostrów uczestniczyli w spotkaniu roboczym w Gminie Rewal. W wydarzeniu wzięli udział
Czytaj więcej