Orzech promocje

Świadek uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy – Ropczyce.

Mężczyzna uniemożliwił dalszą jazdę kierującemu Peugeotem, który był pijany. Swoim pojazdem zablokował jego samochód do czasu przyjazdu policjnatów. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało w organizmie kierowcy Peugeota ponad promil alkoholu. Teraz sprawa trafi do sądu.

Wczoraj po godz. 19, oficer dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację, że kierujący peugeotem, który wyjechał z jednej ze stacji paliwowych w Ropczycach, jest nietrzeźwy. Ropczyccy policjanci niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. Tam zastali mężczyznę, który uniemożliwił jazdę kierującemu peugeotem.

Przeprowadzone badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie kierowcy peugeota. Jak się okazało, chwilę wcześniej pokłócił się on ze swoją partnerką i wsiadł pijany za kierownicę. Świadek, widząc tę sytuację, ruszył za nieodpowiedzialnym kierującym i po kilkuset metrach uniemożliwił mu dalszą jazdę, blokując go swoim pojazdem.

38-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu również do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x