Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Śmiertelny wypadek na A4 – autostrada zablokowana

Dziś 13. grudnia na autostradzie A4 doszło do wypadku samochodowego. Zdarzenie miało miejsce na granicy powiatu ropczycko-sędziszowskiego z rzeszowskim ( wysokość Bratkowic)

Samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. Jedna osoba nie żyje. Autostrada w stronę Rzeszowa jest zamknięta, policja kieruje na drogę K94 (tzw. stara czwórka).

Aktualizacja z dn. 14.12.2019:

Około godz. 18.30, na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Bratkowice, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciężarowego renault z przyczepą, jadąc w kierunku Łańcuta, z powodu awarii pojazdu, zatrzymał się na pasie awaryjnym. Na stojącą ciężarówkę najechał jadący w tym samym kierunku kierowca dostawczego iveco, a w iveco uderzył jeszcze jadący za nim hyundai. W wyniku doznanych obrażeń, na miejscu wypadku zmarł pasażer iveco – 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Ranni w wypadku zostali kierujący iveco 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, 23-letnia kobieta kierująca hyundaiem i jej 23-letni pasażer, mieszkańcy powiatu gorlickiego. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. 30-letni kierowca ciężarowego renaulta, mieszkaniec powiatu leżajskiego, nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.  

Na miejscu wypadku, policjanci prowadzili czynności, pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia na autostradzie, związane z tym zdarzeniem, trwały kilka godzin.     

Źródło: KW Policji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x