Daniel Obajtek

Pojechali na interwencję domową – znaleźli narkotyki

Ropczyccy funkcjonariusze podczas interwencji domowej ujawnili narkotyki. Środki odurzające o łącznej wadze ponad 90 gramów schowane były na balkonie i w mieszkaniu. Podejrzany o ich posiadanie 30-latek usłyszał już zarzuty. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W minioną sobotę przed północą dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że prawdopodobnie nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi. Policjanci nie potwierdzili tego zgłoszenia. Kobieta była trzeźwa, jednak zachowanie jej partnera wzbudziło czujność funkcjonariuszy. 

W trakcie czynności, z balkonu do mieszkania wszedł poddenerwowany mężczyzna, który sprawiał wrażenie, że coś schował. Mundurowi postanowili przeszukać mieszkanie. Policjanci na balkonie oraz w mieszkaniu ujawnili dwie wagi elektroniczne i woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Znalezione środki poddano testom, które wykazały, że są to narkotyki w postaci metaamfetaminy. Łączna waga wszystkich znalezionych narkotyków wyniosła ponad 90 gramów.

30-letni mieszkaniec Ropczyc trafił do policyjnego aresztu. Został mu już przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków zabronionych. Sąd zadecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x