Orzech promocje

Błękitni Ropczyce przegrywają z drużyną z Jasła

Piłkarze Błękitnych Ropczyce przegrali z Czarnymi Jasło pojedynek zaległej 23 kolejki IV ligi podkarpackiej sezonu 2020/21. Jaślanie w trwającym sezonie pokonali ropczycki zespół raz drugi, bo ograli go także w rundzie jesiennej.

W pierwszej połowie meczu, w której gole zdobyli Paweł Remut w 18 minucie dla Jaślan, i Hubert Siepierski w 33 minucie dla Ropczycan, lepiej prezentowali się przyjezdni.

Po zmianie stron korzystniejsze wrażenie sprawiali gospodarze. To jednak Czarni, których szkoleniowcem jest niegdysiejszy trener Lechii Sędziszów Młp., Adam Domaradzki, na kwadrans przed końcem gry zdobyli gola to trafieniu Patryka Fryca, i cieszyli się z wygranej.

Błękitni Ropczyce – Czarni Jasło 1-2 (1-1). Ropczycanie na 5 kolejek przed końcem sezonu 2020/21 plasują się na 15 pozycji w tabeli.

Najbliższy mecz: Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno. Termin 23 maja (niedziela).