Daniel Obajtek

Trwa Turniej o Puchar Burmistrza Sędziszowa w Piłce Plażowej

Dziś po raz pierwszy rozgrywany jest turniej piłki plażowej kobiet i mężczyzn o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego. Turniej rozpoczął się o godz. 9.

Mecze rozgrywane są na boiskach na stadionie miejskim w Sędziszowie Małopolskim i na terenie gospodarstwa agroturystycznego w Olchowej. Oprócz społeczności lokalnej na turnieju pojawiły się także drużyny z Krosna i Ustrzyk Dolnych. Na kibiców czekają leżaki.

PRZEMYŚL WYGRYWA TURNIEJ PLAŻÓWKI

Marcin Sienkiewicz i Radosław Ryzner z Przemyśla wygrali I Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego. Na drugim miejscu podium stanęli Maksymilian Gajdek i Bartłomiej Uchman z Rzeszowa, a na trzecim Wojciech Rolewski i Jakub Magierski z Jarosławia.

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się para siatkarek z Krosna Aleksandra Lidwin i Wiktoria Wasewicz. Zwyciężczyniom wręczono puchary i bony pieniężne.

W pierwszym turnieju piłki siatkowej w wersji plażowej wystartowało łącznie 14 drużyn męskich i 4 żeńskie. Mecze rozgrywali na boiskach na stadionie miejskim w Sędziszowie Małopolskim i na terenie ośrodka w Olchowej.

fot. MOSIR Sędziszów Młp. , TV Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x