Orzech promocje

27 latek włamał się do opuszczonego domu

Mieszkaniec gminy Ropczyce włamał się do opuszczonego domu w miejscowości Łączki Kucharskie. Jego łupem padł drobny sprzęt AGD oraz dwa opryskiwacze ogrodnicze. Straty wyniosły 700 zł. Mężczyzna poniesie także odpowiedzialność za włamanie do budynku gospodarczego i kradzież silnika elektrycznego. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Końcem kwietna br., policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do opuszczonego domu w miejscowości Łączki Kucharskie. Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli pracę operacyjną i w wyniku zebranych w sprawie dowodów i przesłuchania świadków, zatrzymali podejrzanego o włamanie mężczyznę. To 27-letni mieszkaniec gminy Ropczyce. Jak się okazało, sprawca kilka miesięcy temu po wypchnięciu zamknietego okna, dostał się do wnętrza budynku i ukradł z niego m.in. dwa opryskiwacze ogrodnicze, a także drobny sprzęt AGD o łącznej wartości 700 zł.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili również, że mężczyzna był także współsprawcą innego włamania, o którym pisaliśmy tutaj. 27-latek usłyszał w tej sprawie zarzuty kradzieży z włamaniem. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mundurowi odzyskali dwa skradzione opryskiwacze.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x