Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Emocje na Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Ostrów w Skrzyszowie

W minioną niedzielę, 25 lutego 2024 roku, w miejscowości Skrzyszów rozegrano Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Ostrów. Zorganizowany został przez Centrum Kultury i Bibliotekę Gminy Ostrów.

W rywalizacji uczestniczyło pięć zespołów, które zmierzyły się ze sobą w emocjonujących pojedynkach na zasadzie “każdy z każdym”. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki, a licznie zgromadzeni kibice mieli okazję podziwiać wiele wspaniałych akcji, odbywających się w duchu sportowej rywalizacji fair play.

Po zaciętej rywalizacji ostateczna klasyfikacja turnieju prezentowała się następująco:

  1. Wola Ociecka
  2. Ocieka FC
  3. Kamionka
  4. OSP Kozodrza
  5. Old Boy Team

W trakcie turnieju wyróżniono także najlepszych zawodników. Tytuł króla strzelców przypadł Michałowi Fornkowi, reprezentującemu drużynę z Woli Ocieckiej, natomiast nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Paweł Nędza, również z Woli Ocieckiej.

Dyplomy i nagrody wręczyli : Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, Sławomira Bezara Wiceprezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy i Członek Zarządu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego oraz Andrzej Ziajor, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzyszowie.

Impreza nie tylko dostarczyła emocji sportowych, ale także stanowiła doskonałą okazję do integracji społeczności lokalnej oraz promocji aktywnego trybu życia.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x