Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Esport Legends Winter Wingman Ostrów 2024: Zacięta rywalizacja w Counter-Strike 2

W dniu 8 lutego 2024 roku odbył się finałowy etap Esport Legends Winter Wingman Ostrów 2024, turnieju Counter-Strike 2, który miał miejsce w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów.

Organizatorami tego wydarzenia byli Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, Przewodniczący Rady Gminy Ostrów, Rafał Nędza oraz CKiB Gminy Ostrów, a wsparcie udzielili Esport Legends oraz Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach.

W turnieju wzięło udział łącznie osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Po fazie grupowej, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do finału. Po zaciętych pojedynkach zwyciężyła drużyna Dogz Gaming, w składzie Kacper Wodzień i Maciek Broda. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Paput$3x (Adrian Kozek i Wojciech Feret), a trzecie miejsce zajęli gracze z Too Old To Handle (Witold Adreasik i Szymon Panek).

Wydarzenie to nie tylko przyniosło emocjonującą rozgrywkę, ale również dodatkowe atrakcje dla uczestników i kibiców, włączając w to stanowiska gamingowe, poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody. Relację z finałowych rozgrywek można obejrzeć wraz z komentarzem na kanale: https://www.youtube.com/watch?v=R9oigkK6BSM.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x