360 sekund. Rekolekcje Wielkopostne OJCOWSKIE SERCE głosi: ks. bp. Artur Ważny

Odcinki rekolekcji „Ojcowskie serce” będą ukazywały się poniżej od 22 lutego w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu. Wideo-rozważania prowadzi pochodzący z Ropczyc bp Artur Ważny , biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej.

Odcinek 2 ⤵ Bp Artur Ważny: Człowiek potrzebuje czterech miłości, żeby wzrastać – miłości mamy, taty i obojga rodziców. Czwartą miłością jest miłość Boga – jeśli pierwsze trzy zawiodą, to miłość Boga jest w stanie wszystko wyrównać. Człowieka kochanego łatwiej się kocha. Prośmy Pana Boga, żebyśmy doświadczyli Jego miłości – macierzyńskiej, ojcowskiej, rodzicielskiej – abyśmy czując się kochani, pomagali innym ludziom nas samych ukochać.

Zapraszamy na 2 odcinek rekolekcji wielkopostnych “Ojcowskie serce”. Rekolekcje dostępne są także z napisami w języku polskim i angielskim.

Odcinek 1 ⤵ Św. Józef może być przewodnikiem dla człowieka, który doświadcza ciemności – sam rozpoznał Boga jako ojca dla siebie i jednocześnie staje się ojcem dla nas i ojcowskim sercem może nas przyjmować. Zapraszamy na pierwszy odcinek rekolekcji wielkopostnych “Ojcowskie serce”.

Zapowiedź ⤵