Orzech promocje

Jan Paweł II – Pamiętnik wspomnień. Zapisz jego karty razem z PCEK w Ropczycach

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach zaprasza mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego do zapisu wspomnień ze spotkań z Ojcem Świętym. 

Spotkań różnorakich – podczas Jego pielgrzymek do Polski i nie tylko, wizyt na Watykanie, lektury jego dzieł teologicznych, literackich, obejrzanych filmowych adaptacji sztuk teatralnych autorstwa Wielkiego Papieża, słuchania pieśni czy wydawnictw zawierających Jego nauczanie.

Napisz, co w spotkaniu ze św. Janem Pawłem II Cię urzekło, np. jak ono wyglądało, jakie trudności należało pokonać, wrażenia, refleksje, wskaż najważniejsze dla Ciebie Jego słowa, przesłanie życia i to, co chciałbyś przekazać innym. Jeśli masz, dołącz zdjęcia swoje i pamiątek, gadżetów, zestawów pielgrzyma (chusty, bilety) itp.

Na wspomnienia PCEK w Ropczycach czeka do końca sierpnia 2020 r. Można je przesłać: w wiadomości na FB, na adres elektroniczny: sekretariat@pcek-ropczyce.pl lub pocztą.

W październiku 2020 r. odbędzie się spotkanie autorów „pamiętnika wspomnień” z ich wspomnieniami i niespodziankami. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w projekcie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x