Orzech promocje

Anielski Zakątek przyciąga tłumy na Dniu Otwartym: Sukces wydarzenia z wieloma atrakcjami

W minioną niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku, dom weselny Anielski Zakątek w Okoninie otworzył swoje drzwi dla przyszłych par młodych i wszystkich zainteresowanych organizacją wesela. Dzień Otwarty okazał się ogromnym sukcesem, przyciągając rzesze gości i przekraczając wszelkie oczekiwania organizatorów.

Podczas wydarzenia goście mieli okazję skosztować różnorodnych potraw, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Na bufetach można było znaleźć słodkie ciasta, tradycyjne przysmaki, dania azjatyckie, egzotyczne, a nawet specjały z czasów PRL. Każda stacja była starannie udekorowana i przyciągała uwagę zarówno wyglądem, jak i smakiem.

Oprócz degustacji, wydarzenie zgromadziło wielu profesjonalistów z branży weselnej. Fotografowie, tacy jak Paulina Skarbek, Grzegorz Janowski, Tomasz Fałat, Andrzej Bilski i Staszek Gwizdak, prezentowali swoje portfolio i opowiadali o swojej pracy. Firmy wideo, takie jak Kreacje Filmowe Wedding Love Stories i Produkcje Filmowe, oferowały swoje usługi związane z filmowaniem ceremonii ślubnych.

Salon jubilerski Rubicello przedstawił piękną kolekcję obrączek, a salon mody ślubnej „Dla Niej” z Dębicy zaprezentował najnowsze trendy w sukienkach ślubnych. Dekoratorki z Zuza Art., Kwiaciarni „Inna”, Rozkwieconej Florystki i Diamond – dekoracje, pokazały, jak pięknie można udekorować przestrzeń weselną.

Wielką atrakcją były dodatkowe rozrywki weselne, w tym fotobudka „Foto jak złoto” i taniec w chmurach, telefon życzeń od „Cudne Wesele”, ścianki balonowe od Balloomania oraz Sowa Imprezowa. Goście mogli również spróbować piwo kraftowe z Browaru Świętosław z Dębicy, a także podziwiać luksusowy samochód BMW – Natalia Sowiźrał. Na wydarzeniu nie zabrakło Ośrodka Szkolenia Kierowców Tomasz Franczyk, który oferuje transport gości weselnych.

Branża beauty była reprezentowana przez makijażystki i fryzjerki z Monika Harchut Beauty, Joanna Szpara Beauty, Pracowni Fryzjerskiej Magdaleny Jezior, Patrycji Guzik i B&R Pracowni Fryzjersko-Kosmetycznej. Modelki Weronika Magda, Karolina Adamik, Emilia Orgodnik, Klaudia Galacka i Diana Alberska prezentowały efekty pracy wizażystek oraz suknie ślubne z Salonu „Dla Niej”.

Muzyka i rozrywka były nieodłącznymi elementami tego dnia. DJ Maciej Stanek z Stanek Event Show oraz zespół muzyczny Snikers zapewnili doskonałą oprawę muzyczną, zachęcając do zabawy i tańca.

Menadżer lokalu, Sara Magda-Kłęk, podsumowała wydarzenie: „Dziękujemy wszystkim wystawcom i odwiedzającym. To był cudowny dzień wypełniony mnóstwem atrakcji. Cieszymy się, że daliśmy radę spełnić oczekiwania przyszłych Par Młodych!”. Atmosfera podczas Dnia Otwartego była wspaniała, a liczba odwiedzających potwierdziła, że wydarzenie było wielkim sukcesem.

Zapraszamy do fotogalerii, autor Grzegorz Janowski – Fotografia

zdjęcia: Grzegorz Janowski – Fotografia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x