Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Młodzieżowa Rada chce stworzyć miejsce rekreacyjne dla młodych

Młodzieżowa Rada Miejska w Sędziszowie Małopolskim podsumowała swoją kadencję podczas 8. posiedzenia, które miało miejsce 25 kwietnia br.

W trakcie tej sesji radni dokonali analizy działań, podumowali kadencję 2022-2024 oraz ustalili podział środków, czyli budżetu w wysokości 25 tys. zł.

Jednym z głównych postanowień było przeznaczenie połowy budżetu, czyli 12,5 tysięca złotych, na potrzeby nowych radnych przyszłej kadencji. W ramach tego podziału, obecna rada zdecydowała się na alokację 12,5 tysiąca złotych na stworzenie miejsca rekreacyjnego dla młodzieży nad rzeką Budzisz.

Podczas sesji Burmistrz Bogusław Kmieć wyraził swoją wdzięczność młodym radnym za ich aktywność i pomysłowość w działaniu, jak również za wskazywanie projektów, które mogą być rozważane przez samorząd. W uznaniu ich pracy, władze miasta wręczyły radnym listy gratulacyjne. Dodatkowo, Sekretarz Gminy, Jan Maroń, który pełnił opiekę nad Młodzieżową Radą Miejską, podziękował im za współpracę.

Wybory do nowej rady prawdopodobnie odbędą się w październiku bieżącego roku, co będzie kolejnym etapem zaangażowania młodych mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego w życie społeczne i samorządowe.

zdjęcia TV Sędziszów Małopolski

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rolnik
Rolnik
1 miesiąc temu

Może w Wielopolu wójt coś da na wydatki sołeckie i młodzieżowe ,bo w tej miejscowości jest potężny ugor do zagospodarowania . Nic się nie dzieje,zero zabaw , dyskotek ,imprez dla młodzieży , zawodów dla dzieci .

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

SUPER Czekamy na młodzieżową radę gminy w Ropczycach tylko z jakimś konkretnym budżetem a nie kieszonkowym i też na stworzenie placu młodzieży w Ropczycach gdzie można się spotkać, przyjeżdżać autami, odpalić muzykę z głośnika, bez ciągłych wizyt policji. Takie place funkcjonują na zachodzie Europy i tego nam potrzeba.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x