Na sygnale

Nocna kolizja w Wielopolu Skrzyńskim

W piątek 11.02 o g. 23:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Roboczych otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych w Wielopolu Skrzyńskim. Zderzył się tam samochody marki Toyota i Opel. Nikomu nic się nie stało – mówi rzecznik prasowy KPP w Ropczycach.

Dokładne okoliczności poznamy później bądź w poniedziałek, gdyż rzecznik prasowy aktualnie nie ma dostępu do notatki służbowej ze zdarzenia.

fot. KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x