Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Sędziszowie Młp. znów powalczą w siatkarskim turnieju amatorów

Kolejny Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. rozegrany zostanie w trzecią sobotę lutego 2022. To cykliczne zawody, które odbędą się po raz szósty.

Siatkarskie zmagania 2022 roku o laury włodarza gminy Sędziszów Młp., Bogusława Kmiecia, zaplanowano w hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Młp., ulica księdza Maciąga 3.

W zawodach mogą występować wyłącznie pełnoletni amatorzy, niewystępujący i niezgłoszeni do oficjalnych rozgrywek w ramach Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej oraz  Polskiego Związku Piłki Siatkowej od sezonu 2018/19.

Organizatorami turnieju są Urząd Miejski w Sędziszowie Młp., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Młp., Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Galicja w Sędziszowie Młp. i Klub Sportowy Marba Sędziszów Młp.

Gminna siatkarska rywalizacja odbędzie się 19 lutego (sobota). Jej początek organizatorzy zaplanowali na godzinę 9.30.  Zespoły mogą grać w składach mieszanych (kobiety i mężczyźni). Drużyna maksymalnie może liczyć 10 osób (6 z nich występuje na boisku).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x