Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Trwa budowa dworca w Ropczycach

Nowy budynek dworca autobusowego w Ropczycach już niedługo będzie gotowy do użytku. Zostały zamontowane okna i drzwi, położono posadzki. Budynek został docieplony. Na zewnątrz jest już położona kostka brukowa i wybudowano konstrukcję wsporczą dachu wiaty przystankowej.

Projekt dworca możecie zobaczyć TUTAJ. Samorząd gminy szacuje, że utrzymanie nowego dworca będzie o 60% mniejsze, niż obecnego budynku.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu

Może by tak zabrać się za toalety cudownie jest sikać w krzakach w centrum bo toaleta albo zamknięta albo czynna na widzimisię. Gratulacje.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Toalety są prowadzone tak jak powinny są godziny otwarcia i zamknięcia i w tych godzinach są czynne jeżeli ktoś komuś chce zrobić pod górkę to to się jazywa chamstwo a sikanie po krzakach to tylko świadczy o tobie jakim jesteś człowiekiem trochę godności i szacunku

Szolety
Szolety
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Toalety sa prowadzone prawidłowo rąk jak powinny w godzinach jakie są napisane jest otwarte tak jak powinno być jeżeli sikasz po krzakach to to świadczy tylko o tobie i to sie nazywa chamstwo i brak szacunku

Anonim
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Toalety w Ropczycach bardzo dobrze utrzymane od jakiegoś czasu ciagle otwarte i miła obsługa

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Dworzec super, jedno mnie tylko przeraża… gdzie zaparkujemy samochody? Przecież o tym już nikt nie pomyślał, a to właśnie parkingów najbardziej brakuje w Ropczycach, każde miejsce jest na wagę złota. Kiedy w końcu powstanie u nas jakiś porządny parking (właśnie taki obok dworca) i reszta wszystko będzie płatne, żeby ograniczyć ruch w mieście?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x