Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Trwa budowa dworca w Ropczycach

Nowy budynek dworca autobusowego w Ropczycach już niedługo będzie gotowy do użytku. Zostały zamontowane okna i drzwi, położono posadzki. Budynek został docieplony. Na zewnątrz jest już położona kostka brukowa i wybudowano konstrukcję wsporczą dachu wiaty przystankowej.

Projekt dworca możecie zobaczyć TUTAJ. Samorząd gminy szacuje, że utrzymanie nowego dworca będzie o 60% mniejsze, niż obecnego budynku.

5 komentarzy na temat “Trwa budowa dworca w Ropczycach

 • 11 maja 2022 o 14:53
  Permalink

  Może by tak zabrać się za toalety cudownie jest sikać w krzakach w centrum bo toaleta albo zamknięta albo czynna na widzimisię. Gratulacje.

  Odpowiedz
  • 16 maja 2022 o 11:52
   Permalink

   Toalety są prowadzone tak jak powinny są godziny otwarcia i zamknięcia i w tych godzinach są czynne jeżeli ktoś komuś chce zrobić pod górkę to to się jazywa chamstwo a sikanie po krzakach to tylko świadczy o tobie jakim jesteś człowiekiem trochę godności i szacunku

   Odpowiedz
  • 16 maja 2022 o 11:55
   Permalink

   Toalety sa prowadzone prawidłowo rąk jak powinny w godzinach jakie są napisane jest otwarte tak jak powinno być jeżeli sikasz po krzakach to to świadczy tylko o tobie i to sie nazywa chamstwo i brak szacunku

   Odpowiedz
  • 16 maja 2022 o 12:08
   Permalink

   Toalety w Ropczycach bardzo dobrze utrzymane od jakiegoś czasu ciagle otwarte i miła obsługa

   Odpowiedz
 • 11 maja 2022 o 14:44
  Permalink

  Dworzec super, jedno mnie tylko przeraża… gdzie zaparkujemy samochody? Przecież o tym już nikt nie pomyślał, a to właśnie parkingów najbardziej brakuje w Ropczycach, każde miejsce jest na wagę złota. Kiedy w końcu powstanie u nas jakiś porządny parking (właśnie taki obok dworca) i reszta wszystko będzie płatne, żeby ograniczyć ruch w mieście?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *