Orech promocje

3 mln zł dla Gminy Wielopole Skrzyńskie na rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

W dniu 10 stycznia 2023 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się podpisanie umowy na przyznanie pomocy finansowej dla Gminy Wielopole Skrzyńskie. Środki zostały przeznaczone na realizację zadania z zakresu rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, które będzie realizowane na terenie Gminy.

Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie i Skarbnik Gminy podpisali umowę na kwotę 3 mln zł, pozyskane w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Realizacja zadania obejmie budowę sieci wodociągowej w Broniszowie oraz sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wielopole Skrzyńskie – przysiółek Sośnice. Planowana liczba przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych wynosi odpowiednio 66(Broniszów ) i 22(przysiółek Sośnice) gospodarstwa domowe. Planowany termin realizacji inwestycji to listopad 2023 i czerwiec 2024.

Wartość całkowita projektu wynosi 4 442 254 .

8 komentarzy na temat “3 mln zł dla Gminy Wielopole Skrzyńskie na rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

 • 24 stycznia 2023 o 09:27
  Permalink

  z tym tylko, że społeczeństwo oczekuje CZŁOWIEKA na wójta, więc temu “panu” już wkrótce podziękujemy

  Odpowiedz
  • 25 stycznia 2023 o 17:58
   Permalink

   “CZŁOWIEKA” tak bo pogonił do roboty tych leni z urzedu taki człowiek przydał by sie w kazdym urzedzie (rano kawka do 9 godz pózniej koło 12 zakupy do domu i koło 14 już pasuje do domu ) każdy wie o co chodzi jeżeli miał stycznosc z niektórymi urzednikami

   Odpowiedz
   • 25 stycznia 2023 o 21:32
    Permalink

    Proponuję sprawdzić, w którym sklepie instytucje podległe Tęczarowi robią zakupy? Czyżby Agrol-Bud? Sprawdźmy cały okres kadencji wójta do tyłu

    Odpowiedz
 • 17 stycznia 2023 o 13:24
  Permalink

  Czy burmistrz Tęczar już się pakuje?:) Ups…..wójt Tęczar

  Odpowiedz
  • 17 stycznia 2023 o 20:55
   Permalink

   Jak by nie ten Wójt to byli byscie w czarnej d…e tyle co on robi dla gminy w naszym powiecie to zaden inny tyle dobrego nie robi no chyba ze jego poprzednik (ha ha )

   Odpowiedz
   • 25 stycznia 2023 o 10:21
    Permalink

    Taki dobry, że aż go ludzie nie chcą… Dlaczego?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *