Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kierowcy nagminnie przekraczają prędkość. Policja apeluje o bezpieczną jazdę

Policjanci ruchu drogowego z ropczyckiej komendy, prowadzili wczoraj działania „Prędkość”. Mundurowi ujawnili ponad 26 wykroczeń w związku z przekroczeniem prędkości.

Policjanci ruchu drogowego prowadzili kontrole prędkości pojazdów, poruszających się po drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Tego dnia, funkcjonariusze ujawnili 26 przypadków naruszeń przepisów dotyczących przekroczenia prędkości. Głównym celem policyjnej akcji było ograniczenie liczby zdarzeń drogowych.

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze i stosowanie się do znaków drogowych i przepisów. Nadmierna prędkość może bowiem doprowadzić do tragedii!

Pamiętajmy, że wybierając sposób dotarcia do celu podróży nie kierujmy się pośpiechem, tylko tym, aby bezpiecznie do niego dotrzeć.

źródło KPP Ropczyce

zdjęcie przykładowe pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek
Maniek
4 miesięcy temu

Jeżdzą i ciężarówkami jak szaleni i masa na pewno przekroczona strach o dzieci a drogi za chwilę do remontu zapraszam policjantów na dawną Wolice Piaskową .

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Kiedy posprzątacie parking przy PKP Sędziszów z pijanej młodzieży? Mieszkańcy też o to od dawna apelują. Skrzynczynę sprzątaliście 2 lata, tyle samo wam zajmie parking? Chcemy bezpiecznie parkować samochody!

Wojtas
Wojtas
5 miesięcy temu

20 z nich pewnie na ul Kolonia gdzie jakiś nawiedzony wstawił znak 40km/h

3
0
Would love your thoughts, please comment.x