Orzech promocje

Dzień Seniora w Domu Kultury w Niedźwiadzie

W naszym powiecie styczeń to był czas szczególnie poświęcony seniorom. Odbyło się wiele wspaniałych imprez z tej okazji, o których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach. Ale na tym jeszcze nie koniec.

W niedzielę 9 lutego, w Domu Kultury w Niedźwiadzie, swoje święto obchodzili miejscowi Seniorzy. Sala Domu Kultury była pełna gości. Na scenie wystąpiła Grupa Biesiadno-Teatralna „Victoria” z Broniszowa oraz miejscowy Klub Seniora. Dla gości pięknie zaśpiewali również członkowie Zespołu Śpiewaczy „Niedźwiedzanie”. 

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niedźwiadzie przygotowały poczęstunek dla wszystkich zgromadzonych. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. 

żródło zdjęć : TVM Ropczyce

2 komentarze na temat “Dzień Seniora w Domu Kultury w Niedźwiadzie

 • 30 sierpnia 2021 o 21:16
  Permalink

  Super kobietki tak trzymac gratuluje calemu zespolowi w Niedzwiadzie

  Odpowiedz
 • 20 czerwca 2021 o 08:21
  Permalink

  Gratuluję wszystkim z zespołu Niedźwiedzianie szczególnie Wiesi która poznałam we Wloszech.sympatyczna,wesoła i z “sercem dla każdego”.Robi piękne kołdry,pracowita bardzo..by choć trochę polepszyć swe życie wyjeżdża czasami do Włoch ,pracując ciężko.W obecnym czasie trudno spotkać takiego człowieka jak Ona…Wiesiu zapamiętaj że Janina W…z Limanowej również całym sercem jest z Tobą,życzę Ci zdrówka i wszystkiego co najlepsze..Tobie i waszemu cudownemu zespołowi.,

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *