Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dzień Seniora w Domu Kultury w Niedźwiadzie

W naszym powiecie styczeń to był czas szczególnie poświęcony seniorom. Odbyło się wiele wspaniałych imprez z tej okazji, o których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach. Ale na tym jeszcze nie koniec.

W niedzielę 9 lutego, w Domu Kultury w Niedźwiadzie, swoje święto obchodzili miejscowi Seniorzy. Sala Domu Kultury była pełna gości. Na scenie wystąpiła Grupa Biesiadno-Teatralna „Victoria” z Broniszowa oraz miejscowy Klub Seniora. Dla gości pięknie zaśpiewali również członkowie Zespołu Śpiewaczy „Niedźwiedzanie”. 

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niedźwiadzie przygotowały poczęstunek dla wszystkich zgromadzonych. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. 

żródło zdjęć : TVM Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Super kobietki tak trzymac gratuluje calemu zespolowi w Niedzwiadzie

Janina
Janina
2 lat temu

Gratuluję wszystkim z zespołu Niedźwiedzianie szczególnie Wiesi która poznałam we Wloszech.sympatyczna,wesoła i z “sercem dla każdego”.Robi piękne kołdry,pracowita bardzo..by choć trochę polepszyć swe życie wyjeżdża czasami do Włoch ,pracując ciężko.W obecnym czasie trudno spotkać takiego człowieka jak Ona…Wiesiu zapamiętaj że Janina W…z Limanowej również całym sercem jest z Tobą,życzę Ci zdrówka i wszystkiego co najlepsze..Tobie i waszemu cudownemu zespołowi.,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x