Orzech promocje

Francuska delegacja w Sędziszowie Małopolskim

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, Bogusław Kmieć, gościł dziś francuską delegację na czele z Konsulem Generalnym Francji, panem Cèdric’em Peltierem oraz Dyrektorem Safran Aircraft Engines panem Raphaelem Sheffieldem.

Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję do zaprezentowania najciekawszych miejsc w mieście i gminie. Podczas wizyty poruszono tematykę nawiązania umowy partnerskiej z miastem we Francji, wymiany doświadczeń kulturalnych i biznesowych.

Zapowiada się owocna i atrakcyjna współpraca dla Sędziszowa, a już teraz burmistrz zdradza, że podczas tegorocznych Dni Sędziszowa Małopolskiego odbędzie się druga edycja Dnia Polsko-Francuskiego. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców w ubiegłym roku, dlatego też spodziewane są liczne atrakcje.

Inicjatywa ta nie tylko umocni więzi pomiędzy Sędziszowem Małopolskim a miastem partnerskim we Francji, ale także stanie się doskonałą platformą do promocji kultury, historii i współpracy biznesowej. Oczekuje się, że wydarzenie przyczyni się do jeszcze większego zacieśnienia relacji między oboma krajami oraz przyniesie korzyści zarówno lokalnej społeczności, jak i partnerom zagranicznym.

zdjęcia FB Bogusław Kmieć

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x