Orzech promocje

Lekcje z Mistrzem w ropczyckich szkołach

Wczoraj Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ropczycach im. Seweryna Udzieli, Uczniowski Klub Sportowy 5 oraz Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji zorganizowali wyjątkowe lekcje z piłki siatkowej, poprowadzone przez samego Mistrza Świata w tej dyscyplinie z 2014 roku – Rafała Buszka.

“Lekcje z Mistrzem” odbyły się zarówno w Szkole Podstawowej Nr 5 w Ropczycach im. Seweryna Udzieli, jak i w Szkole Podstawowej Nr 1 w Ropczycach. Rafał Buszek zaprezentował uczestnikom, jak wielką atrakcyjność może mieć piłka siatkowa podczas lekcji wychowania fizycznego, oraz jakie wartości niesie za sobą aktywność sportowa.

Rafał Buszek, były reprezentant Polski, może poszczycić się imponującym dorobkiem. W barwach reprezentacji zdobył Mistrzostwo Świata w 2014 roku oraz Puchar Świata w 2015 roku. W rozgrywkach klubowych reprezentując takie drużyny jak AZS Politechnika Warszawska, Asseco Resovia Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PSG Stal Nysa oraz Cerrad Enea Czarni Radom, osiągnął znaczące sukcesy. Do jego osiągnięć należą między innymi 6 medali Mistrzostw Polski, wicemistrzostwo Ligi Mistrzów oraz zdobycie Pucharu Polski.

zdjęcia SP nr 5 w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PL10
PL10
1 miesiąc temu

Super akcja Brawo Rafał Buszek

1
0
Would love your thoughts, please comment.x