Orzech promocje

Przedszkolaki z Lubziny Uczciły Dzień Mamy i Taty w Domu Strażaka

Dnia 24 maja 2024 roku, w Domu Strażaka w Lubzinie, przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Lubzinie, wraz z Panią Dyrektor Anną Bielatowicz oraz nauczycielkami Małgorzatą Kruz, Wiesławą Marć, Joanną Płoch, Wiolettą Ziajor i Beatą Czocharą, zorganizowały uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty.

W pierwszej części przedstawienia wystąpiły maluchy, które pod kierunkiem pań Małgorzaty Kruzy, Wiesławy Marć oraz Beaty Czochary, zaprezentowały specjalnie przygotowany program. Dzieci zachwyciły publiczność tańcem “twist” oraz wzruszającą piosenką “Buziaki dla mamusi i tatusia”. Ich występ został entuzjastycznie przyjęty przez rodziców i nagrodzony gromkimi brawami.

Następnie na scenie pojawiła się starsza grupa przedszkolaków, przygotowana przez Panią Dyrektor Annę Bielatowicz oraz Panią Joannę Płoch. Starszaki wykazały się dużymi umiejętnościami artystycznymi, prezentując pełen emocji program, który wzruszył wszystkich obecnych.

Po zakończeniu uroczystych występów dzieci zaśpiewały swoim rodzicom “Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Był to niezwykle wzruszający moment, który wywołał wiele uśmiechów na twarzach rodziców.

Na zakończenie uroczystości, jako niespodziankę, swój występ przygotowali rodzice. Wystąpili oni w zabawnym przedstawieniu pt. “Rzepka”, opartym na wierszu Juliana Tuwima. Ich interpretacja tego klasycznego utworu spotkała się z ogromnym entuzjazmem i aplauzem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nagranie TUTAJ!

Całe wydarzenie przebiegło w serdecznej, rodzinnej atmosferze i pokazało, jak ważne są takie wspólne chwile, które zbliżają rodziców i dzieci. Organizatorzy oraz uczestnicy udowodnili, że przy zaangażowaniu i współpracy można stworzyć niezapomniane chwile pełne miłości i radości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x