Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wielki sukces sportowy uczniów z Niedźwiady Dolnej – pojadą na Mistrzostwa Polski

Uczniowie ze szkoły w Niedźwiadzie Dolnej odnieśli kolejny znaczący sukces sportowy. Drużyna chłopców zdobyła złoty medal w czwórboju lekkoatletycznym podczas Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, co zapewniło im awans do ogólnopolskich zawodów w Olecku na Mazurach.

Indywidualnie złoty medal wywalczył Karol Ciołek, który triumfował w klasyfikacji indywidualnej. Konrad Wajda zajął czwarte miejsce, a Sebastian Stasik uplasował się na osiemnastej pozycji spośród około 140 uczniów z 24 szkół biorących udział w finale wojewódzkim.

Za niespełna trzy tygodnie uczniowie z Niedźwiady Dolnej będą reprezentować województwo podkarpackie wśród 16 najlepszych drużyn w finale krajowym na Mazurach. Drużynę tworzą: Karol Ciołek, Szymon Ciołkosz, Kacper Drozd, Sebastian Stasik, Konrad Wajda oraz Mikołaj Wrona.

Ich osiągnięcie jest powodem do dumy i podkreśla wysoki poziom przygotowania sportowego uczniów z tej szkoły. Życzymy im powodzenia w nadchodzących zawodach ogólnopolskich.