Orzech promocje

Głosowanie ZAKOŃCZONE.
Uroczysta Gala przełożona na inny termin

Od 3 stycznia do wczoraj do północy tj. 26 stycznia 2020 r., za pośrednictwem naszego portalu RRS24.NET, można było głosować w Plebiscycie Sportowym zorganizowanym przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski.

W szóstej już edycji tego Konkursu wybierali Państwo najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów, działaczy, drużyny i talenty z regionu powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Niestety ogłoszenie wyników i UROCZYSTA GALA została przesunięta w czasie. Nie odbędzie się jak planowano 7 lutego 2020r. Jak informuje na stronie internetowej Starostwo Powiatowe w Ropczycach:

cyt.: Niestety z przyczyn od nas niezależnych, oficjalne ogłoszenie wyników🏅🎖🏅 i rozdanie nagród 🎁nie nastąpi 7 lutego 2020 r. podczas Powiatowej Gali Sportu, jak wcześniej zaplanowano. Impreza nie odbędzie się w podanym terminie. Należycie i właściwie zabezpieczone wyniki Plebiscytu poznamy w terminie późniejszym (jeszcze I połowa 2020 r.), a o dokładnej dacie i miejscu będziemy informować odpowiednio wcześniej. Wtedy także przez członków Kapituły Konkursowej przyznana zostanie nagroda specjalna jednej osobie szczególnie zaangażowanej w działalność sportową, a wśród osób, które głosowały zostanie rozlosowana nagroda w wysokości 500 zł. Wszystkim głosującym dziękujemy za czynny udział we wspólnej zabawie👍, jednocześnie przepraszamy za zamieszanie i zaistniałą sytuację.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Od 3 stycznia do 26 stycznia 2020 r., za pośrednictwem naszego portalu RRS24.NET, można było głosować w Plebiscycie Sportowym zorganizowanym przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski,a wyniki miały zostać podane 7 lutego 2020. Jendak z powodu kłopotów finansowych związanych z upadkiem PBS, organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu gali. Wyniki konkursu miały być podane jeszcze w I połowie 2020 – o czym pisaliśmy tutaj. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x