Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Za nami Finał Konkursu ,,O Złotą Nutkę”

W niedzielę 8 maja w Centrum Kultury w Ropczycach odbył się XXII finał Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę” z cyklu „Szukamy talentów”.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. W finale zmierzyli się wykonawcy, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach. Uczestnicy mieli przygotować dwa utwory z polskiego repertuaru. Dodatkowo młodzież z klas VII-VIII wykonywała jeszcze jedną piosenkę związaną z miastem, ulicą lub miejscem zamieszkania.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szagi
Szagi
2 lat temu

Jestem zniesmaczona konkursem. Bardzo niesprawiedliwie potraktowano zdolne umiejące śpiewac dzieci. Wręcz nie wiem jakimi kryteriami kierowano się oceniając małych artystów, bo z pewnością nie Umiejętnosciami muzycznymi. Proszę o kompetentne jury i odrobinę obiektywizmu. Z każdym rokiem coraz niższy poziom i coraz mniejsza publiczność. Zastanówcie się Państwo organizatorzy nad tym!!!!!!

Zdzisek
Zdzisek
2 lat temu
Reply to  Szagi

Czyżby Pani/Pana Bombelek przegrał ?

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Szagi

Nie tutaj wylewaj żale (anonimowo!) tylko weź to zdolne dziecko na przesłuchanie do jakiegoś centrum sztuki wokalnej i zobaczysz co jest warte. Kartka i długopis do ręki i napisz skargę do Centrum Kultury a nie wylewaj żalu tutaj. Udowodnij, ze zostałaś źle potraktowana i po sprawie.

termik
termik
2 lat temu
Reply to  Szagi

Popieram w 100% Twoja wypowiedź. Byłem w ostatni dzień przesłuchań. Jako ostatnia śpiewała dziewczyna piosenkę Wodeckiego— wg mnie niesamowity talent. Co zresztą zauważyli chyba wszyscy zgromadzeni w sali- podchodzili do niej z gratulacjami zarówno inni uczestnicy, jak również nauczyciele. Dziewczynka nie przeszła dalej…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x