Orzech promocje

Ropczyce: ZATRZYMANY MOTOROWERZYSTA MIAŁ PRAWIE 3 PROMILE

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca skutera, który jechał ulicami Ropczyc. 38-latek został zauważony i zatrzymany przez Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem, będąc w stanie nietrzeźwości.

We wtorek po godz. 11, na ul. Najświętszej Marii Panny w Ropczycach, komendant powiatowy podinsp. Wojciech Rak, jadąc pojazdem służbowym, zauważył kierującego skuterem, który stwarzał niebezpieczeństwo na drodze. Motorowerzysta nie mógł utrzymać prawidłowego i stabilnego toru jazdy. Wszystko wskazywało, że może być nietrzeźwy. Komendant postanowił natychmiast interweniować.

Podinspektor Wojciech Rak Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach

Kierujący służbowym samochodem ropczyckiej komendy, zrównał się z jednośladem, a komendant dał znak motorowerzyście, by się zatrzymał. Na miejsce został wezwany patrol drogówki.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 38-letni mieszkaniec gminy Ropczyce prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Przewoził także pasażera, który również był pijany, miał prawie 4 promile. Teraz 38-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x