Rekreacja

Zapraszamy na Święto ,,Zimnioka i Prozioka” w Ociece

W najbliższy weekend tj. 9-10 września, Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg w imieniu organizatorów zaprasza wszystkich do Ocieki. Odbędzie się tam dwudniowe Święto „Zimnioka i Prozioka „. Szczegóły na plakacie.

zdjęcie główne przykładowe pixabay

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x