Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Miejski Klub Sportowy Błękitni Ropczyce obchodzi 60-lecie istnienia

Miejski Klub Sportowy Błękitni Ropczyce w lipcu 2023 roku będzie obchodził jubileusz 60-lecia swojego istnienia. Z tej okazji, 9 lipca 2023 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Ropczycach, seniorzy tego klubu oraz jego byli zawodnicy rozegrają spotkanie kontrolne z Oldbojami Wisły Kraków, gdzie w składzie znajdzie się m.in. Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki, Marek Kusto czy Paweł Brożek. Arbitrem tego spotkania będzie Mariusz Złotek – były ekstraklasowy sędzia, dobrze znany na Podkarpaciu, mający na swoim koncie ponad 250. poprowadzonych spotkań w PKO Ekstraklasie oraz Fortuna 1. Lidze. W drużynie Błękitnych Ropczyce wystąpi także Łukasz Trałka, pochodzący z Ropczyc, były zawodnik m.in. Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy ostatnio Warty Poznań.

Przed oraz w trakcie jubileuszowego spotkania z Wisłą Kraków Oldbojs na kibiców będzie czekało sporo atrakcji – od godziny 16:00 rozpocznie się piknik rodzinny. Dla kibiców będzie dostępna strefa gastronomiczna, konkursy sportowe oraz dmuchańce dla dzieci. Na koniec – po spotkaniu, odbędzie się koncert. Podczas meczu kibice będą mogli także nabyć gadżety klubowe z okazji 60-lecia – kubki, szaliki, proporczyki czy smycze. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jubileusz odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ropczyce – Bolesława Bujaka.

– Jubileusz to niezwykły czas, który dla nas oznacza sześć dekad pasji, poświęcenia, sukcesów sportowych, ale też trudnych momentów. W związku z tą wyjątkową okazją zapraszamy wszystkich mieszkańców, kibiców, sympatyków Klubu oraz miłośników sportu na szereg wydarzeń, które odbędą się w tych dniach mówi Przemysław Kulig, prezes MKS Błękitni Ropczyce.

MKS Błękitni Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x