Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pół Wieku Uśmiechu i Nauki: Jubileusz Przedszkola Publicznego Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim

Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim obchodziło wyjątkowy jubileusz – 50 lat od momentu swojego powstania. To znaczący kamień milowy dla placówki, która od pół wieku jest miejscem, gdzie dzieci odkrywają świat przez zabawę, naukę i kreatywność.

Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, co dodało wydarzeniu szczególnego charakteru. Podczas mszy wyrażono wdzięczność za minionych pięćdziesiąt lat i poproszono o błogosławieństwo na kolejne dekady funkcjonowania przedszkola.

Jubileuszowy program rozpoczął się od zwiedzania kolorowych pomieszczeń przedszkola, które są świadectwem radosnego życia i rozwoju najmłodszych. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć, jak przedszkole tętni życiem i jest miejscem pełnym ciepła oraz pozytywnej energii.

Część oficjalna odbyła się w hali sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 3. Była to wyjątkowa okazja dla byłych pracowników przedszkola, aby podzielić się swoimi wzruszającymi wspomnieniami i doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w tej wyjątkowej placówce.

Przedszkolaki, jak zwykle, stały na wysokości zadania, prezentując pełen kolorów i radości program artystyczny. Ich występy były prawdziwym świadectwem kreatywności i pasji, jaka panuje w murach przedszkola. Program artystyczny zdobył serca zgromadzonej publiczności, co było wyrazem uznania dla talentów i umiejętności najmłodszych.

Na zakończenie uroczystości, złożono serdeczne gratulacje dla całej społeczności Przedszkola Publicznego Nr 2. Życzenia kolejnych lat pełnych uśmiechu, zabawy i nauki, stanowiły piękne podsumowanie tego jubileuszowego dnia.

Niech kolejne lata będą równie owocne i radosne, a przedszkole nadal będzie miejscem, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie rosnąć, uczyć się i rozwijać swoje pasje. Gratulacje dla Przedszkola Publicznego Nr 2 z okazji jubileuszu – miejsca, które od pół wieku stanowi drugi dom dla wielu pokoleń dzieci.

Źródło zdjęć: Telewizja Sędziszów Małopolski

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x